Z atletiky

Jarní přestupy: Nejlepší jihočeský čtvrtkař minulé sezóny Marek Víta (VS) odchází do Domažlic, půlkařka a mílařka Michaela Hohenbergerová-Kutišová (Sokol ČB) po mateřské do Jun. Brno. Všestranná Nová (KIN) jde do Č. Lípy, tyčkařka Zvolánková (VS) do Trutnova, mladá překážkářka Černá (Soběslav) do Sokola ČB, kladivář Svatek (SKP ČB) do Písku. Českobudějovické listy - 28.4.2004

Jarní přestupy: Nejlepší jihočeský čtvrtkař minulé sezóny Marek Víta (VS) odchází do Domažlic, půlkařka a mílařka Michaela Hohenbergerová-Kutišová (Sokol ČB) po mateřské do Jun. Brno. Všestranná Nová (KIN) jde do Č. Lípy, tyčkařka Zvolánková (VS) do Trutnova, mladá překážkářka Černá (Soběslav) do Sokola ČB, kladivář Svatek (SKP ČB) do Písku.

Z hostování do soutěží družstev: Bažatová (S) do USK, Jana Benedová (SKP) do Sokola, Jiří Bláha (Sokol) do Pardubic, Blažek (Bech.) do Veselí, Budil (SKP) do Písku, Drtina (VS) do Domažlic, Hochmuth (NV) do Sokola, M. Hrubý (VS) do Domažlic, Kohout (Větř.) do Čt. Dvorů, Kreisinger (ČD) do Olympu, Láznička (ČD) do Sp. Praha, Lechnerová (Bor.) do St. Boleslavi, Lorenc (S) do Třeboně, Marek (Hum.) do Sokola, I. Petrová a Pintýřová (S) do SKP, Purman (VS) do Domažlic, Povolná (VS) do Spartaku Praha 4 , Racková (S) do SKP, Roblová (KIN) do Sokola, Syrovátková (SKP) do Sokola, Špatenková (SKP) do Olympu, Táborská (VS) do Kolína, Tipkové (KIN) do Písku, Jan Tománek (NV) do Olympu, Tomšíčková (S) do SKP, Vaculová (Bor.) do USK, Volfová (NV) do Slavie, Votrubcová (SKP) do Čt. Dvorů, Vozobulová (ČD) do SKP, M. Zikmund (NV) do Sokola, Železný (S) do Domažlic.

Přebor Budějovicka žactva bude dnes na stadionu SK Čt. Dvory. Ve čtvrtek se poběží 18. ročník Předmájového běhu městem Vodňany (14.50 centrum Družba). Traťové rekordy drží Budil 14:11 a Grabmüllerová 6:52.

Krajský přebor družstev dospělých začne tuto sobotu v N. Včelnici, juniorů a dorostu v neděli ve Čt. Dvorech (začátky v 9.30).

Tipka (Koh-i-noor ČB) doběhl v Linci na velice chladného počasí v závodě na 1000 m druhý za 2:37,70.

Copyright © 2016 Atletika Tábor