Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Jihočeská atletická enkláva v Domažlicích

Český atletický svaz vydal oficiální přehled o hostováních mezi oddíly pro letošní sezonu. Řada nejlepších Jihočechů posílí v soutěžích družstev ligové celky z jiných krajů. Českobudějovické listy - 14.5.2004

Český atletický svaz vydal oficiální přehled o hostováních mezi oddíly pro letošní sezonu. Řada nejlepších Jihočechů posílí v soutěžích družstev ligové celky z jiných krajů.

Do Olympu Praha (extraliga) jdou Kreisinger (ČD) a Jan Tománek (NV). Do J. Domažlice (I. NL) míří Jan Bláha (Sok) Drtina (VS), M. Hrubý (VS), Pour (Sok) a Šílený (Sok). Do Bíliny (I. NL) bude hostovat T. Král (Sok). Do Sp. Praha 4 (I. NL) šel Láznička (ČD). Do AC Pardubice (I. NL) jde Jiří Bláha (Sok). Za Kr. Vinohrady (II. NL) budou hostovat otec a syn Macákovi (SÚ). Hostování z kraje do soutěží žen: Do USK Praha (extraliga) Bažatová (Sok). Do Olympu (extraliga) Lechnerová (Borovany), Podušková (VS), Špatenková (SKP) a Vaculová (Borovany). Do Kolína (extraliga) Táborská (VS). Do St. Boleslavi (I. NL) Melichová, Svobodová a B. Váňová (Čéč). Do Sp. Praha 4 (I. NL) Povolná (VS). Z nejzajímavějších hostování do jihočeských oddílů: Sokol ČB (I. NL) posílí Jana Benedová (SKP), Konopová (Dom.), Oralová (USK), Roblová (KIN), Syrovátková (SKP), Štěpánková (USK). J. Písek (II. NL) získal Hintnause (SKP), otce a syna Tipkovy a Vítka (KIN). VS Tábor (II. NL) má Kalkusovou, Koníčkovou a Slavíkovou (všechny VS). SK Čt. Dvory (II. NL) se posílily mj. Komzákovou a Kultovou (SKP). Další hostování: Třeboň posílila mj. o Duškovou, Volfovou a Zikmundovou (NV), do VS Tábor budou hostovat Blažek a Musil (Bech.). Matoušková, Racková, Šatrová, Tomšíčková (Sok) budou v soutěžích mládeže hostovat v SKP ČB, za Spartu v soutěžích mládeže Permedlová (VS).