Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Tábor se připravuje na semifinále MČRdružstev dorostu

O tomto víkendu se uskuteční v Táboře největší atletická akce od slavnostního otevření stadionu. Do Tábora přijedou bojovat o postup na MČR družstev dorostu závodníci a závodnice z Jihočeského, Plzeňského, Karlovovarského, Ústeckolabského a Pražského, kteří si vybojovali postup z krajských přeborů.

  O tomto víkendu se uskuteční v Táboře největší atletická akce od slavnostního otevření stadionu. Do Tábora přijedou bojovat o postup na MČR družstev dorostu závodníci a závodnice z Jihočeského, Plzeňského, Karlovovarského, Ústeckolabského a Pražského, kteří si vybojovali postup z krajských přeborů. Celkem by mělo startovat 11 družstev dorostenců a 10 družstev dorostenek.

  Závody začínají v 10 hodin a časový program končí štafetou 4x400m v 17:45hod. K vidění jsou všechny atletické disciplíny včetně chodeckého závodu na 3000m dorostenců a dorostenek. Na start se postaví i dorostenci táborského oddílu, kteří s převahou zvítězili v jihočeském krajském přeboru a budou usilovat o postup do finále MČR družstev. Přijďte je povzbudit.