Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Blíží se MČR žactva s táborskou účastí

Jako poslední kategorie, která uzavře letošní halová MČR, se o víkendu představí žáci a žákyně. Do této kategorie vkládá táborská atletika.

Jedním ze želízek na zisk některé z medaile je Markéta Mikešová, která již v této sezóně získala stříbrnou medaili na vícebojařském mistrovství. O víkednu se představí v náročném programu 60m překážek, dálce, 300m a ve štafetě A na 3x300m.

Podle průběžných tabulek by měla na medaili zaútočit i Simona Havlová v bězích na 60m a 150m. Společně se svými oddílovými kolegyněmi bude startovat i ve štafetě na 3x300m.

V tyčkařském sektoru se představí Marie Vosátková a Kamila Hořejší a v jejich silách by měl být atak jejich osobních rekordů a snaha se  umístit do 10.místa.

David Červenka figuruje v průběžných tabulkách na 60m s časem 7,69 na 13.místě a při zopakování tohoto výkonu by měl z rozběhu postoupit do dalšího kola. Pak se David ještě postaví na start běhu na 150m.

V běhu na 800m žákyň se představí Kateřina Kmentová, která v úvodu halové sezóny zaběhla výborný čas 2:34,64 a tímto výkonem jí patří 14.nejlepší čas v průběžných tabulkách.

Do závodu jsou ještě přihlášeni Lucie Šetelíková a Jan Sedláček, nad jejichž starty visí otazník. Zatímco Lucie Šetelíková se v současné době potýká s nemocí a její start je z tohoto důvodu ohrožen, Jan Sedláček má velké tréninkové manko a bylo by dobré, kdyby se jeho tréninková morálka zlepšila a v letní sezóně mohl navázat na solidní výkony z minulého roku.

Přejeme všem mladým atletům dobrou formu a reprezentaci naší atletiky.