TAK JSME JIM TO NATŘELI

V sobotních Krajských přeborech jsme se neztratili. Domů si naši nejmladší atleti dovezli 10 medailí.

Včera odjela početná výprava mladých atletů na Krajský přebor do ČB. Všichni se ukázali jako velcí bojovníci, kteří mohou pomýšlet na stupně nejvyšší, což nakonec někteří prokázali. Ze závodů si tak Monika Mašková odvezla zlatou medaili ze 60m a sříbrnou z dálky a 300m. Další přebornicí kraje se stala Lucie Křížková na trati 300m a v dálce vybojovala 3.místo. Na 60m zůstala těsně pod stupněm vítězů. Ani hoši se nenechali zahambit a i oni se mohou pochlubit stejným počtem medailí. Michal Mácha vybojoval stejná umístění jako Monika M., tedy 1. a dvě 2. místa a na chlup přesně s Luckou K. si vedl Marek Cáska, který je taktéž přeborníkem JČK a ještě získal bronzovou medaili.