Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Sezónu zahájí o tomto víkendu soutěže družstev

Prvním závodem nové sezóny bude nový model soutěže družstev, kdy se společně v jednom závodě uskuteční soutěž družstev kategorií staršího žactva, dorostu, juniorů a juniorek v sobotu na Stadionu míru v Táboře.

Domácí se představí s družstvy dorostenců, starších žáků a v minulém roce skvělým družstvem starších žákyň. Ty by měly i v letošní sezóně zaútočit na republikové medaile a doufejme, že se všem závodnicím bude v letošním roce vyhýbat zranění a jejich výkonnost bude dělat radost nejen závodnicím, ale i trenérům a všem příznivcům táborské atletiky.

Začátek závodu je v sobotu v 10 hod. Sraz domácích závodníků je v sobotu 5.května v 8:30 hod. na stadionu u vedoucích družstev.

V neděli odjedou ke svému úvodnímu kolu do Nové Včelnice i družstva mladšího žactva. Stejně jako v minulém roce, i letos jsme přihlásili dvě družstva mladších žákyň a jedno družstvo mladších žáků. Mladší žactvo bude v první polovině sezóny soutěžit ve dvou skupinách a na podzim se pak utká ve finále KPD o titul krajského přeborníka.

Odjezd mladšího žactva je v nedělib 6.května v 7:30 hod. od plaveckého stadionu.