Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Markéta Mikešová obhájila vícebojařský titul

Při minulém vícebojařském mistrovství v Táboře odstartovala svou zlatou sbírku Markéta Mikešová. Při letošním MČR v Olomouci nenechala nikoho na pochybách a hned po prvním dni se třemi novými osobními rekordy zakotvila na 1.místě a vybojovala další republikový titul.

Letošní součet 4 606 bodů znamenal velký náskok před druhou Alenou Galertovou - 4 423 b. a třetí Lindou Komínkovou - 4 296 b.

Při své premiéře na MČR ve vícebojích skočila Lucie Šetelíková mezi žákyněmi na výborném 9.místě se ziskem 3 755b. Při víceboji si vytvořila celkem 5 nových osobních rekordů. Marie Vosátková si rovněž odbyla republikovou premiéru a se ziskem 3 271b. obsadila 14.místo.

Smůla potkala Matouše Černého, který po prvním dnu figuroval na průběžném 3.místě mezi žáky. Bohužel druhý den se mu nepodařilo skočit základ ve skoku vysokém a vidina dobrého umístění byla pryč. I přes tento bodový handicap se Matouš nevzdala  žákovský devítiboj dokočil se ziskem 4 049b. na 13.místě.

Jaroslav Drda startoval v dorosteneckém desetiboji. celkový bodový součet 5 066b. mu vynesl konečné 13.místo.

Táborští závodníci se tak na mistrovství republiky neztratili a potvrdili výbornými výkony, že po právu patří mezi nejlepší v republice.

Výsledky z mistrovství ČR ve vícebojích v Olomouci můžete vidět na https://www.atletika.cz/cas/tisk_vys.asp?id=5256&idd=0&zar=1&hod=