Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Do Tábora se chystají atletičtí veteráni

Již ve čtvrtek bude Tábor opět místem konání mistrovství České republiky. Tentokrát se zde sejdou veteráni, kteří budou usilovat o zisky mistrovských titulů.

Kromě závodníků budou mít příznivci táborské atletiky možnost setkat se s velikány českého sportu. Do Tábora přijedou zástupci Českého olympijského výboru včele s předsedou Českého klubu olympioniků panem Oldřichem Svojanovským, atlety paní Danou Zátopkovou a Ing. Jindřichem Roudným a zápasníkem Karlem Engelem. Všichni mají bohatou a velmi úspěšnou sportovní kariéru a je pro Tábor poctou, že takovéto legendy přijedou podpořit snažení závodníků při MČR.

Na setkání se těší i bývalí táborští závodníci, kteří v Táboře začali nebo absolvovali jenom část své atletické kariéry.

Začátek závodu je v 9:30 hod. a slavnostní zahájení mistrovství se uskuteční ve 12 hodin na stadionu Míru v Táboře. Nad mistrovstvím převzali záštitu hejtman Jihočeského kraje pan RNDr. Jan Zahradník a starostka města Tábora paní Ing. Hana Randová. Zveme všechny příznivce sportu, aby přišli na stadion a podpořili nejen domácí závodníky, ale všechny účastníky mistrovství.