Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Přijetí Jiřího Smetany u starostky Tábora Ing. Hany Randové

Stříbrný medailista z MS veteránů se po návratu rozhodně nenudí. Ve čtvrtek byl přijat starostou Chotovin, kde Jiří Smetana bydlí, Mgr. Zdeňkem Turkem, který mu poděkoval za reprezentaci a velký sportovní úspěch. V pátek se dostalo dalšího příjemného přijetí u starostky Tábora Ing. Hany Randové.

Ta rovněž poděkovala za reprezentaci Tábora při MS veteránů a pogratulovala k zisku stříbrné medaile. Jedná se o první veteránskou medaili pro zástupce táborské atletiky a velký úspěch Jiřího Smetany v jeho atletické kariéře. Spolu se starostkou se přijetí zúčastnili i místostarostka Mgr. Zuzana Pečmanová, místostarosta Jiří Bartáček, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy MěÚ Tábor Ing. radomír Kouba a zástupci táborské atletiky.

Jiří Smetana se pak podepsal do pamětní knihy města Tábora a obdržel dárek od paní starostky a od zástupců atletického oddílu pak stříbrný smeták, který symbolizoval umístění na mistrovství světa a Jirkovu přezdívku. Doufáme, že v příštím roce se bude moci předávat smeták se zlatou barvou po ME veteránů ve Slovinsku.