Táborská atletika bude mít zastoupení mezi nejlepšími sportovci okresu Tábor

V pondělí 23.února proběhne nově v táborském divadle slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců okresu Tábor za rok 2008. Atletika nominovala do kategorie sportovec okresu tři zástupkyně. Simona Havlová skončila na 12.místě a určitě je toto umístění hezkým oceněním za výsledky v minulé sezóně. Další dvě zástupkyně, Kateřina Rajmová a Markéta Mikešová, se dostaly do elitní desítky a jejich celkové pořadí bude vyhlášeno až v pondělí při slavnostním večeru. Mezi nejlepší kolektivy byly nominovány starší žákyně za skvělé umístění na MČR družstev, kde vybojovaly stříbrné medaile. I ony se dozví své umístění v pondělí, neboť se dostaly mezi první tři nejlepší kolektivy spolu s cyklisty a hokejisty. Jak dopadne kategorie talent roku se rovněž dozvíme až v pondělí. Nominovány byly Lucie Šetelková a Denisa Chládková za své loňské mistrovské tituly ve vícebojích.