Krajský přebor přípravek

Jako poslední se na krajském přeboru halové sezóny 2010 představila v sobotu 6.3. kategorie přípravek.

Přebor se konal v koridoru a tělocvičně v Nové Včelnici a z náš oddíl nastoupilo celkem 16 malých atletů, kteří se v silné konkurenci rozhodně neztratili.

Lépe se vedlo děvčatům. Iva Šišková, svým prvním startem vybojovala 2. místo ve skoku vysokém, když překonala laťku ve výšce 120 cm. Michaela Černá obsadila 3. místo na 50m překážek  v  novém osobním rekordu 10,76. Překážky děvčata z Tábora ovládla: 4. Adéla Tlustá 10,76, 6. Alena Panovská 10,98 a 9. Josefína Kačírková 12,13.

Na nejkratším 50­m sprintu jsme měli ve finále, "B" obsazení díky Michaele Černé, Nadě Krejčové a Adéle Tlusté. Adéla si připsala i osobní rekord ve skoku dalekém  výkonem 385cm a tím vybojovala bronzovou medaili.

Mezi chlapci se blýskl svým výkonem Václav Smetana na 50m překážek výkonem 11,81. Finále mu uteklo jen o jedno místo. Jan Slaba na 50m dosprintoval do cíle časem 8,73.

Chtěla bych Všem závodníkům pogratulovat k pěkným výkonům a popřát vám hodně zábavy při trénincích a neméně úspěchů v nadcházející jarní atletické sezóně.