Stalo se

Co se stalo, co se děje a co se chystá...

Starší žákyně druhé na Mistrovství Čech

Na pražské Slavii se v sobotu 13. 9. konalo Mistrovství Čech. Deset oddílů se utkalo o tři postupová místa na Mistrovství České republiky, které se bude konat v Jablonci nad Nisou 4.10.

Táborské starší žákyně si účast na  semifinále vybojovali vítězstvím v krajském přeboru. A tak dvacet děvčat bojovalo o postup na vysněné mistrovství. Pomalované oddílovými barvami, s bojovnou náladou a s touhou se dostat na stupně vítězů se pustili do bojů o body v jednotlivých disciplínách. V každé disciplíně, do které děvčata nastoupili, kromě běhu na 150m získali vytoužené body.

A tak celkový počet 185,5 bodů znamenal krásné druhé místo.

Nejvíce bodů získala Tereza Štorchová (26b.), Adéla Záhorová (22,5b.), Alena Panovská (18b.), Eliška Reindlová (16,25b.), Denisa Šedivá (14b.), ale i další děvčata do celkového počtu přinesla svůj díl bodů, bez kterého by se úspěch nepovedl.

Gratulujeme všem atletkám za výkony, a za vzornou reprezentaci táborské atletiky. Zároveň je třeba poděkovat všem trenérům, kteří se této kategorii věnují a připravují na závody.

Přejeme děvčatům na Mistrovství České republiky hezké výkony a pěkný atletický zážitek.